חדרים נקיים – קלין פלואו בע”מ

טלפון: 074-7945353‬‏

חיטוי במי חמצן

חיטוי ביולוגי במי חמצן

חיטוי  במי חמצן בריכוז של 7%

חיטוי ביולוגי במי חמצן 7% SOLUTION OF H2O2 with 0.04% PERACETIC ACID & 5% ACETIC) ACID) משמש לחיטוי מנע וחיטוי חדרים מזוהמים באמצעות חומר ידידותי.

חיטוי במי חמצן, מוגדר כחיטוי אקולוגי, לא רעיל וידידותי לסביבה. זהו החיטוי היעיל ביותר להפחתה של זיהום, הנותן פתרון למניעת הדבקה באזור של חשיבות בריאותית. חיטוי במי חמצן מפחית את הסיכון ומחטא מבקטריות, וירוסים, נבגים, שמרים, פטריות ועובש.

אופן החיטוי מתבצע ע”י מכשיר מסוג Hygien’Air, ובעל שטח כיסוי מ-5 מ”ק עד 165 מ”ק (ניתן לשטחים הרצויים ע”י כיוון ידני)

זמן החיטוי נקבע עפ”י סוג החומר אותו מחטאים.

החיטוי הינו חיטוי יבש, ואינו יוצר קורוזיה.

חומר החיטוי הינו: 7% SOLUTION OF H2O2 with 0.04% PERACETIC ACID & 5% ACETIC ACID

משמעותו של חיטוי ביולוגי

חיטוי ביולוגי הוא תהליך שמטרתו לחסל, להשבית ולחטא פריטים ביולוגיים שונים כמו מיקרואורגניזמים, כגון חיידקים, וירוסים, פטריות ועובשים. ישנן שיטות רבות לחיטוי ביולוגי, ביניהן:

  • חיטוי כימי: שימוש בחומרים כימיים, כגון אקונומיקה, אלכוהול או מי חמצן, להריגת מיקרואורגניזמים. מדוברים בחומרים בעלי רמה גבוה של יעילות, קלים לשימוש ועם פעולה מהירה.
  • חיטוי פיזיקלי: שימוש בחום, אור UV, קרינה מייננת או סינון להריגת מיקרואורגניזמים.
  • חיטוי ביולוגי: שימוש במיקרואורגניזמים אחרים כדי לחסל או להשבית מיקרואורגניזמים מזיקים. השבתה או חיסול כאלו יכולים להתבצע באמצעות תחרות, טריפה או ייצור חומרי מניעה.

 

חיטוי ביולוגי משמש בחדרים נקיים, מנדפים ביולוגיים ויחידות למינאריות ובמגוון רחב של תחומים, ביניהם תעשיית המזון לחיטוי של ציוד ומזון מפני זיהום, וכן בתעשיית התרופות לשם חיטוי של ציוד ותרופות, בחקלאות לחיטוי של אדמה וצמחים כדי למנוע מחלות, וברפואה לחיטוי של ציוד וחדרי ניתוח.

החיטוי הביולוגי מבוקש בזכות כמה יתרונות מרכזיים שהוא מציג. למשל, מדובר בחיטוי שהינו בדרך כלל ידידותי לסביבה, שאינו עושה שימוש בחומרים כימיים מזיקים. בנוסף, חיטוי ביולוגי יכול להיות יעיל מאוד כנגד מגוון רחב של מיקרואורגניזמים.

לחיטוי במי חמצן ולקבלת ייעוץ מקצועי ומידע נוסף בנושא, צרו קשר עם חברת  CLEANFLOW בטלפון 074-7945353‏.

חיטוי במי חמצן, חיטוי חדרים מזוהמים באמצעות חומר ידידותי - CLEANFLOW
דילוג לתוכן